Chp'de Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu. ( Tüm Adaylar Ve İller )

Siyaset - 09/04/2023 18:16:52
Paylaş:

CHP Genel Başkan yardımcıları Muharrem Erkek ve Oğuz Kaan Salıcı ile beraberindeki heyet, aday listesini teslim etmek üzere YSK'ye geldi.

Oğuz Kaan Salıcı, daha sonra basın mensuplarına yaptığı açıklamada, seçimin hem partilerine hem ittifaklarına hem de Türkiye'ye hayırlı sonuçlar üretmesi temennisinde bulundu.

CHP listelerinden seçime giren partilere kaç kontenjan ayrıldığına ilişkin soru üzerine Salıcı, "İttifak içine girmiş olduğumuz partiler, doğal olarak bizim listelerimizden bizim logomuzla seçime girecekler. Onun için listelerimizde ittifak içinde bulunmuş olduğumuz partilere yer verdik. Onun sayısını şu anda açıklamak belki doğru olmaz ama farklı siyasi partilerden Millet İttifakı'nın ortaklığını göstermek için, beraber yürüdüğümüzü göstermek için, daha güçlü olduğumuzu göstermek için beraber giriyoruz seçimlere. Bu da bize memnuniyet veriyor." değerlendirmesini yaptı.

İyi Parti ile işbirliği yapılan iller konusundaki soruya karşılık Salıcı, şunları kaydetti:

"İyi Parti ile de işbirliği yaptığımız iller var. Dolayısıyla bazı partiler, bizimle aynı logo altında Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında seçime giriyorlar. Ama İyi Parti gibi müstakilen giren ittifak çatısı altında bir partimiz daha var ve biz onlarla da bazı seçim bölgelerinde işbirliği yapıyoruz. Amacımız, parlamentoda çoğunluğu sağlayacak bir yapıyı kurabilmek."

İşbirliği yapılan iller konusunda ise Salıcı, listeyi yeni verdiklerine işaret ederek, "Dolayısıyla bundan sonra da bazı yerlerde işbirliği yapılabilir mi bunun olanaklarına da bakacağız ama şu an itibarıyla 11 ilde İyi Partiyle işbirliği yapıyoruz. Onun dışında görüşmelerin ikinci turunda işbirliği yaptığımız birkaç il daha var. Dolayısıyla 15-16 civarında ilde CHP ile İyi Parti işbirliği yapıyor diyebilirsiniz." ifadelerini kullandı.

Liste belli oldu

 

 

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ

 

 

 

ADAY SIRA NO

 

 

 

 

ADI

 

 

 

 

SOYADI

 

 

 

 

MESLEĞİ

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ NO

ADANA

1

ORHAN

SÜMER

İŞ ADAMI

0

 

ADANA

 

2

 

MÜZEYYEN

 

ŞEVKİN

DR. JEOLOJİ YÜKSEK

MÜHENDİSİ

 

0

ADANA

3

BURHANETTİN

BULUT

ECZACI

0

 

ADANA

 

4

 

SADULLAH

 

KISACIK

 

ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

 

0

ADANA

5

AYHAN

BARUT

ZİRAAT MÜHENDİSİ

0

 

ADANA

 

6

 

OSMAN BERKE

 

DUVAN

EKONOMİST - TİCARET

UZMANI

 

0

 

ADANA

 

7

 

HÜSEYİN

 

KESER

EĞİTİM MÜFETTİŞİ- İŞ

İNSANI

 

0

ADANA

8

ERKAN

KARAKAYA

MİMAR

0

ADANA

9

ORHAN

TOKLU

AVUKAT

0

ADANA

10

KÜBRA

ÖZBİÇER BÜYÜKİKİZ

AVUKAT

0

ADANA

11

AHMET

KORKMAZ

İŞ İNSANI

0

ADANA

12

SERCAN

POLAT

AVUKAT

0

ADANA

13

SEYFETTİN

CAN

İŞ İNSANI

0

 

ADANA

 

14

 

EBRU

 

YILMAZ

UZMAN

MİKROBİYOLOG

 

0

ADANA

15

ELİFE

MÜFTÜOĞLU

ÖĞRETMEN

0

ADIYAMAN

1

ABDURRAHMAN

TUTDERE

AVUKAT

0

ADIYAMAN

2

KENAN

DOĞAN

İŞLETME

0

ADIYAMAN

3

ADNAN

AĞIR

EKONOMİST

0

ADIYAMAN

4

ÖMER

TURAN

ÖĞRETMEN

0

ADIYAMAN

5

SONGÜL

VARKİ YILDIRIM

AVUKAT

0

 

AFYONKARAHİSAR

 

1

 

BURCU

 

KÖKSAL

 

AVUKAT

 

0

 

AFYONKARAHİSAR

 

2

 

FATİH

 

AYDIN

ULUSLARARASI

İLİŞKİLER

 

0

 

AFYONKARAHİSAR

 

3

 

ABİDİN

 

YAĞCI

 

İŞ İNSANI

 

0

 

AFYONKARAHİSAR

 

4

 

ALİ

 

ARIKAN

 

AVUKAT

 

0

 

AFYONKARAHİSAR

 

5

 

İBRAHİM

 

KADIOĞLU

 

İŞ ADAMI

 

0

 

AFYONKARAHİSAR

 

6

 

ANIL HALİS

 

AKAR

YÜKSEK MİMAR,

BÜROKRAT

 

0

AĞRI

1

İBRAHİM

VAROL

İŞ İNSANI

0

AĞRI

2

ABDURRAHMAN

POLAT

IŞ INSANI

0

AĞRI

3

ERTUĞRUL

ERYILMAZ

İŞ İNSANI

0

AĞRI

4

ZEKİYE

ALTAY

HEMŞİRE

0

AMASYA

1

REŞAT

KARAGÖZ

TİCARET

0

AMASYA

2

ARİF

YILMAZ

İŞ İNSANI

0

AMASYA

3

ZEYNEP

ATEŞ

EMEKLİ

0

ANKARA-1

1

GAMZE

TAŞCIER

ECZACI

1

 

ANKARA-1

 

2

 

DENİZ

 

DEMİR

MÜHENDİS - KAMU

YÖNETİCİSİ

 

1

 

ANKARA-1

 

3

 

OKAN

 

KONURALP

 

SOSYOLOG - GAZETECİ

 

1

 

 

 

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ

 

 

 

ADAY SIRA NO

 

 

 

 

ADI

 

 

 

 

SOYADI

 

 

 

 

MESLEĞİ

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ NO

ANKARA-1

4

SADULLAH

ERGİN

AVUKAT

1

ANKARA-1

5

MUSTAFA NEDİM

YAMALI

DİŞ HEKİMİ

1

ANKARA-1

6

ALİYE

TİMİSİ ERSEVER

EMEKLİ

1

ANKARA-1

7

DENİZ

ÇAKIR

AVUKAT

1

ANKARA-1

8

KEMAL

AKKURT

AVUKAT

1

ANKARA-1

9

AYSUN

PALALI KÖKTAŞ

İŞ KADINI

1

ANKARA-1

10

ELİF

TOPKAYA SEVİNÇ

PROJE YÖNETİCİSİ

1

ANKARA-1

11

HÜSEYİN CAN

GÜNER

AVUKAT

1

ANKARA-1

12

AYCAN

KOÇTÜRK

İŞ İNSANI

1

ANKARA-1

13

ARMAĞAN

ERDOĞAN

ÖĞRETIM ÜYESI

1

 

ANKARA-2

 

1

 

MURAT

 

EMİR

TIP DOKTORU -

HUKUKÇU

 

2

ANKARA-2

2

İDRİS

ŞAHİN

AVUKAT

2

ANKARA-2

3

SEMRA

DİNÇER

EKONOMİST

2

 

ANKARA-2

 

4

 

İREM

 

YAMAN

 

ÖĞRETMEN - SPORCU

 

2

ANKARA-2

5

ORKUN

KANBER

SERBEST

2

 

 

 

ANKARA-2

 

 

 

6

 

 

 

ALİRIZA

 

 

 

ERBAY

TIP DOKTORU -

KARDİYOLOJİ VE

KLİNİK BİYOKİMYA

UZMANI

 

 

 

2

 

 

ANKARA-2

 

 

7

 

 

ERDAL

 

 

KİZİROĞLU

 

EĞİTİMCİ, GİRİŞİMCİ, İŞ İNSANI

 

 

2

ANKARA-2

8

ÖZKAN

OKTAN

İŞ İNSANI

2

 

ANKARA-2

 

9

 

FUNDA

 

CENGİZ

YÜKSEK ZİRAAT

MÜHENDİSİ

 

2

ANKARA-2

10

EROL

TOSUN

EMEKLİ İŞ İNSANI

2

 

 

ANKARA-2

 

 

11

 

 

NURSEL

 

 

ÖCAL

BİLGİSAYAR

İŞLETMENİ VE İŞLETMECİ

 

 

2

ANKARA-3

1

TEKİN

BİNGÖL

TIP DOKTORU

3

ANKARA-3

2

UMUT

AKDOĞAN

AVUKAT

3

ANKARA-3

3

MESUT

DOĞAN

ÖĞRETMEN

3

 

ANKARA-3

 

4

 

AYLİN

 

YAMAN

TIP DOKTORU -

SAĞLIK YÖNETICISI

 

3

ANKARA-3

5

AHMET ERSEN

ÖZSOY

ÖĞRETİM ÜYESİ

3

 

ANKARA-3

 

6

 

MEHMET

 

AKYÜREK

 

İŞ İNSANI / SANAYİCİ

 

3

ANKARA-3

7

MEHTAP

YÜCEL

GAZETECI AVUKAT

3

ANKARA-3

8

MEMET

YULA

İŞLETME

3

 

 

ANKARA-3

 

 

9

 

 

ZEYNEP ESRA

 

 

ÖZDEMİR

 

BANKACI - FİNANS VE YÖNETİM DANIŞMANI

 

 

3

ANKARA-3

10

ÖMER

YILMAZ

İŞ İNSANI

3

 

ANKARA-3

 

11

 

ELMAS KÜBRA

 

KARACA

ÖĞRETMEN -

AKADEMİSYEN

 

3

ANKARA-3

12

HASAN CEM

YILMAZ

AVUKAT

3

ANTALYA

1

SURURİ

ÇORABATIR

TURİZM

0

 

 

 

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ

 

 

 

ADAY SIRA NO

 

 

 

 

ADI

 

 

 

 

SOYADI

 

 

 

 

MESLEĞİ

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ NO

ANTALYA

2

CAVİT

ARI

AVUKAT

0

ANTALYA

3

ALİYE

COŞAR

AVUKAT

0

ANTALYA

4

SERAP

YAZICI ÖZBUDUN

AKADEMİSYEN

0

ANTALYA

5

ŞERAFETTİN

KILIÇ

SERBEST

0

ANTALYA

6

MUSTAFA

ERDEM

MALİ MÜŞAVİR

0

ANTALYA

7

MURAT

ÖZÇELİK

DİŞ HEKİMİ

0

ANTALYA

8

HASAN ERCÜMENT

TAŞDEMİR

MİMAR - İŞ İNSANI

0

ANTALYA

9

NİLÜFER

DEVECİ

MÜTEAHHİT

0

 

ANTALYA

 

10

 

VAHAP

 

TUNCER

ZİRAAT YÜKSEK

MÜHENDİSİ

 

0

ANTALYA

11

SİBEL

GEZEN

YÖNETİCİ

0

ANTALYA

12

RAMİZ

ATAHAN

HUKUK

0

 

 

ANTALYA

 

 

13

 

 

EMRAH

 

 

YURTLAK

BİLİŞİM

TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ

 

 

0

ANTALYA

14

ZELİHA

MİLLİ

AVUKAT

0

ANTALYA

15

HATİCE KÜBRA

TURAN

AVUKAT

0

ANTALYA

16

MÜGE

GEZGİNCİ ÜNSAL

AVUKAT

0

ANTALYA

17

MEHMET

GÖK

EMEKLİ

0

ARDAHAN

1

ÖZGÜR ERDEM

İNCESU

EKONOMİST

0

ARDAHAN

2

ÖZEL

ÖZEN

ÖĞRETMEN

0

ARTVİN

1

UĞUR

BAYRAKTUTAN

AVUKAT

0

 

 

ARTVİN

 

 

2

 

 

OĞUZ

 

 

KURDOĞLU

ORMAN YÜKSEK

MÜHENDISI, ÖĞRETIM ÜYESI

 

 

0

AYDIN

1

BÜLENT

TEZCAN

HUKUK

0

AYDIN

2

HÜSEYİN

YILDIZ

TURİZMCİ

0

AYDIN

3

SÜLEYMAN

BÜLBÜL

AVUKAT

0

AYDIN

4

EVRİM

KARAKOZ

AVUKAT

0

 

AYDIN

 

5

 

NİLÜFER

 

ÜNÜVAR

 

OPTİSYEN- İŞLETMECİ

 

0

 

 

AYDIN

 

 

6

 

 

GAMZE

 

 

YOLCU METİN

DİŞ HEKİMİ - SAĞLIK

KURUMLARI

İŞLETMECİSİ

 

 

0

AYDIN

7

ZİYA

YILMAZ

VETERİNER HEKİM

0

AYDIN

8

NEBAHAT

OSKAY ÜRÜN

AVUKAT

0

BALIKESİR

1

ENSAR

AYTEKİN

MALI MÜŞAVIR

0

BALIKESİR

2

SERKAN

SARI

ECZACI

0

 

BALIKESİR

 

3

 

BURAK

 

DALGIN

 

MAKİNA MÜHENDİSİ

 

0

BALIKESİR

4

SEVAL

BOZKURT

ECZACI

0

BALIKESİR

5

SELİM

PANÇ

UZ.DR.KARDİYOLOG

0

 

BALIKESİR

 

6

 

FATMA

 

SALI KARABACAKOĞLU

 

EĞİTİMCİ - SOSYOLOG

 

0

BALIKESİR

7

DİLEK

YALÇIN

İŞLETMECİ

0

BALIKESİR

8

GÜLİZAR

YILDIZ

AVUKAT

0

BALIKESİR

9

MUHARREM

KOÇ

ESNAF

0

BARTIN

1

AYSU

BANKOĞLU

AVUKAT

0

BARTIN

2

CEYDA

SARGIN

AVUKAT

0

 

 

 

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ

 

 

 

ADAY SIRA NO

 

 

 

 

ADI

 

 

 

 

SOYADI

 

 

 

 

MESLEĞİ

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ NO

BATMAN

1

HÜSEYİN

YAŞAR

TURIZM

0

BATMAN

2

DİCLE

ARSLAN

AVUKAT

0

BATMAN

3

ORHAN

EKMEN

İŞ İNSANI

0

BATMAN

4

ABDULLAH

POLAT

KAMU YÖNETİMİ

0

BATMAN

5

MENDUH

ATAK

TEKNİKER

0

BİLECİK

1

YAŞAR

TÜZÜN

İŞ ADAMI

0

BİLECİK

2

VEDAT

KAZICI

KAMU GÖREVLİSİ

0

BİNGÖL

1

SERDAR

ATALAY

MİMAR

0

BİNGÖL

2

MEHMET

CANLI

İŞÇİ

0

BİNGÖL

3

İLHAMİ

GELEN

ÖĞRETMEN

0

BOLU

1

TÜRKER

ATEŞ

İNŞAAT MÜHENDİSİ

0

 

BOLU

 

2

 

MEHMET BURAK

 

COP

AKADEMİSYEN

(DOÇ.DR.)

 

0

BOLU

3

ZUHAL

IŞIN

EMEKLİ

0

BURDUR

1

İZZET

AKBULUT

MALİ MÜŞAVİR

0

 

BURDUR

 

2

 

HÜLYA

 

GÜMÜŞ

ÖĞRENCİ (MAKİNE

MÜHENDİSİ)

 

0

 

 

BURDUR

 

 

3

 

 

SÜLEYMAN

 

 

ERMAN

 

SERBEST MUHASEBECİ

- MALİ MÜŞAVİR

 

 

0

 

BURSA-1

 

1

 

KAYIHAN

 

PALA

TIP DOKTORU,

ÖĞRETIM ÜYESI

 

1

BURSA-1

2

NURHAYAT

ALTACA KAYIŞOĞLU

AVUKAT

1

BURSA-1

3

MEHMET

ATMACA

İNŞAAT MÜHENDİSİ

1

BURSA-1

4

İSMET

KARACA

TURİZM İŞLETME

1

 

BURSA-1

 

5

 

JÜLİDE

 

AKKÖPRÜ

GÖRSEL SANATLAR

ÖĞRETMENİ

 

1

BURSA-1

6

ALPASLAN

YILDIZ

İŞ İNSANI

1

BURSA-1

7

ENGİN TAMER

DEDE

ÖĞRETMEN

1

 

BURSA-1

 

8

 

SERKAN

 

ÖZTÜRK

AÇIKHAVA REKLAM -

İŞ İNSANI

 

1

BURSA-1

9

ÖZGÜR

YILDIZ

AVUKAT

1

BURSA-1

10

CANAN

AKIN ERDEM

MUHTAR

1

 

BURSA-2

 

1

 

HASAN

 

ÖZTÜRK

BİLGİSAYAR

MÜHENDİSİ

 

2

BURSA-2

2

CEMALETTİN KANİ

TORUN

TIP DOKTORU

2

 

BURSA-2

 

3

 

ORHAN

 

SARIBAL

ZİRAAT MÜHENDİSİ -

ÇİFTÇİ

 

2

BURSA-2

4

ERKAN

DÖNMEZ

İŞ İNSANI

2

BURSA-2

5

ŞAHİN

SEVİNÇ

TURİZM

2

BURSA-2

6

FUNDA

TÜRKCOŞ PEKİNER

ECZACI

2

BURSA-2

7

ENDER

TEKE

ÇİFTÇİ - İŞ İNSANI

2

BURSA-2

8

HURİYE CANAN

ÇELİK TUNAR

MALİ MÜŞAVİR

2

BURSA-2

9

MEHMET ÖNDER

MUTLU

AVUKAT

2

 

BURSA-2

 

10

 

SEDA

 

BOZDAĞ GÜZELKAYA

 

ZİRAAT MÜHENDİSİ

 

2

ÇANAKKALE

1

İSMET

GÜNEŞHAN

İŞ İNSANI

0

 

ÇANAKKALE

 

2

 

ÖZGÜR

 

CEYLAN

MALİ MÜŞAVİR İŞ

İNSANI

 

0

 

 

 

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ

 

 

 

ADAY SIRA NO

 

 

 

 

ADI

 

 

 

 

SOYADI

 

 

 

 

MESLEĞİ

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ NO

ÇANAKKALE

3

YEŞİM

KARADAĞ

EKONOMİST

0

ÇANAKKALE

4

TUĞBERK

GÜZEL

OTELCİLİK

0

ÇORUM

1

MEHMET

TAHTASIZ

İŞ İNSANI

0

ÇORUM

2

BEKİR

ÖZSAÇMACI

TEKNİSYEN

0

 

ÇORUM

 

3

 

BURÇİN

 

SOLMAZ POLAT

 

AVUKAT ARABULUCU

 

0

ÇORUM

4

SEYİT AHMET

GÜHER

TEKNİSYEN

0

DENİZLİ

1

GÜLİZAR

BİÇER KARACA

AVUKAT

0

DENİZLİ

2

ŞEREF

ARPACI

TEKSTİL

0

DENİZLİ

3

SEMA

SİLKİN ÜN

AKADEMİSYEN

0

DENİZLİ

4

ADİL

DEMİR

AVUKAT

0

DENİZLİ

5

SEDAT

DEMİRCİ

SOSYOLOG

0

 

DENİZLİ

 

6

 

İLHAN

 

ÖZCAN

 

EĞİTİMCİ - İŞ İNSANI

 

0

DENİZLİ

7

AYŞE

HAZER

VETERİNE HEKİM

0

DİYARBAKIR

1

MUSTAFA SEZGİN

TANRIKULU

AVUKAT

0

DİYARBAKIR

2

ALİ İHSAN

MERDANOĞLU

YEREL YÖNETİMLER

0

DİYARBAKIR

3

ABDURRAHMAN

ERGİN

İNŞAAT HÜHENDİSİ

0

DİYARBAKIR

4

CEVDET

NASIRANLI

AVUKAT - İŞ İNSANI

0

DİYARBAKIR

5

İSMAİL

AKYIL

TEKSTİLCİ

0

DİYARBAKIR

6

GÖNÜL

ÖZEL

HEMŞİRE

0

 

DİYARBAKIR

 

7

 

LALEŞ

 

ERTUĞRUL UYSAL

IŞLETMECI - SOSYAL

HIZMET UZMANI

 

0

DİYARBAKIR

8

ESRA

ARSLAN

IŞ INSANI

0

DİYARBAKIR

9

MAHİR

YILMAZ

LOJISTIK

0

DİYARBAKIR

10

MEHMET ALİ

ÖZMEN

AVUKAT

0

 

DİYARBAKIR

 

11

 

ZEYNEP DENİZ

 

ERK

 

ÇALIŞMA EKONOMİSİ

 

0

DİYARBAKIR

12

ÖZLEM

KAYA

İŞ İNSANI

0

 

DÜZCE

 

1

 

TALİH

 

ÖZCAN

DIŞ TİCARET ŞİRKET

SAHİBİ

 

0

DÜZCE

2

HATİCE ASLIHAN

AKBAL TÜYSÜZ

SERBEST ÖZEL

0

DÜZCE

3

JALE

UZUNHASAN

KAMU EMEKLİSİ

0

EDİRNE

1

EDİZ

ÜN

ZİRAAT MÜHENDİSİ

0

 

EDİRNE

 

2

 

AHMET BARAN

 

YAZGAN

 

İŞ İNSANI - İÇ MİMAR

 

0

EDİRNE

3

UFUK

KANIŞKAN

AVUKAT

0

EDİRNE

4

AHMET

ERKEN

ÇİFTÇİ - YÖNETİCİ

0

ELAZIĞ

1

GÜRSEL

EROL

İŞ İNSANI

0

 

 

ELAZIĞ

 

 

2

 

 

ABDULLAH

 

 

AKIN

 

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

 

 

0

ELAZIĞ

3

AHMET

YILDIZ

ECZACI

0

ELAZIĞ

4

ALIM

ÖZDEMİR

AVUKAT

0

ELAZIĞ

5

AZAT

ALINAK

DOKTOR

0

ERZİNCAN

1

MUSTAFA

SARIGÜL

İŞ İNSANI

0

ERZİNCAN

2

UFUK

AKTAŞ

TIP DOKTORU

0

ERZURUM

1

AYHAN

KOÇ

DOKTOR

0

ERZURUM

2

MURAT

OZAN

SPOR BİLİMLERİ

0

 

 

 

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ

 

 

 

ADAY SIRA NO

 

 

 

 

ADI

 

 

 

 

SOYADI

 

 

 

 

MESLEĞİ

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ NO

ERZURUM

3

CELAL

ZUNGULDAK

AVUKAT

0

ERZURUM

4

SERHAT CAN

İŞ İNSANI

0

ERZURUM

5

ERDİNÇ

OKANLI

AVUKAT

0

ERZURUM

6

İSLAM

TEKMANLI

İŞ İNSANI

0

ESKİŞEHİR

1

UTKU

ÇAKIRÖZER

GAZETECI

0

ESKİŞEHİR

2

JALE NUR

SÜLLÜ

İLETİŞİM BİLİMCİ

0

ESKİŞEHİR

3

İBRAHİM

ARSLAN

EMEKLI

0

ESKİŞEHİR

4

ABDÜLKADİR

ADAR

TİCARET VE ZİRAAT

0

ESKİŞEHİR

5

İPEK

ÇELİK

ECZACI

0

 

 

ESKİŞEHİR

 

 

6

 

 

AYSU BAHAR

 

 

GÜRLEK

 

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ (HUKUK)

 

 

0

GAZİANTEP

1

HASAN

ÖZTÜRKMEN

AVUKAT

0

GAZİANTEP

2

MELİH

MERİÇ

İNŞAAT MÜHENDİSİ

0

GAZİANTEP

3

ERTUĞRUL

KAYA

AVUKAT

0

GAZİANTEP

4

REİS

REİSOĞLU

İŞ İNSANI

0

GAZİANTEP

5

ADİLE MERVE

ALTINBAŞ YILMAZ

AVUKAT

0

GAZİANTEP

6

ERDAL

GEÇİT

AVUKAT

0

GAZİANTEP

7

SELİM

KARAHAN

AVUKAT

0

GAZİANTEP

8

MÜSLÜM

ŞAHİNSOY

HUKUK ÖĞRENCİSİ

0

GAZİANTEP

9

HASAN

GÜR

AVUKAT

0

GAZİANTEP

10

MEHMET

İSLAM

ARKEOLOĞ

0

GAZİANTEP

11

AHMET İDRİS

İNAL

İŞ ADAMI

0

GAZİANTEP

12

FATMA MÜGE

DÜŞÜN

AVUKAT

0

 

GAZİANTEP

 

13

 

GÖKHAN

 

ÇELİKTÜRK

 

İNŞAAT MÜHENDİŞSİ

 

0

GAZİANTEP

14

VİJDAN

AKTAŞ

YÜKSEK MIMAR

0

GİRESUN

1

ELVAN

IŞIK GEZMİŞ

ECZACI SOSYOLOG

0

 

GİRESUN

 

2

 

REŞAT NURİ

 

ÖZDEMİR

 

ELEKTRİK MÜHENDİSİ

 

0

 

GİRESUN

 

3

 

FİKRİ

 

BİLGE

 

JEOFIZIK MÜHENDISI

 

0

GİRESUN

4

HAKAN

ADANIR

SOSYAL GİRİŞİMCİ

0

HAKKARİ

1

NAZIM

DEMİR

İŞ ADAMI

0

HAKKARİ

2

ADNAN

HATİPOĞLU

EKONOMİST

0

HAKKARİ

3

SABIR

DİRİ

TİCARET

0

 

HATAY

 

1

 

MEHMET

 

GÜZELMANSUR

YÜKSEK MAKINA

MÜHENDISI

 

0

HATAY

2

NERMİN

YILDIRIM KARA

MALİ MÜŞAVİR

0

HATAY

3

SERVET

MULLAOĞLU

AVUKAT

0

HATAY

4

NECMETTİN

ÇALIŞKAN

İLAHİYATÇI

0

HATAY

5

HİKMET

HATUNOĞLU

ÇIFTÇI, IŞ INSANI

0

HATAY

6

RAHMİ

VARDİ

İŞ İNSANI

0

HATAY

7

GÖKHAN

ÖZER

ÇİTÇİ

0

HATAY

8

BEKİR

ATAHAN

AVUKAT

0

HATAY

9

CEMİYET

KIŞLIOĞLU

SERBEST

0

HATAY

10

TAMER

APİŞ

NAKLİYE

0

HATAY

11

FİLİZ

HAKSÖZ

AVUKAT

0

IĞDIR

1

YUSUF

ASLAN

AVUKAT

0

 

 

 

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ

 

 

 

ADAY SIRA NO

 

 

 

 

ADI

 

 

 

 

SOYADI

 

 

 

 

MESLEĞİ

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ NO

IĞDIR

2

İSMAİL

SARIBOĞA

TIP DOKTORU

0

ISPARTA

1

HİKMET YALIM

HALICI

EKONOMİST

0

 

ISPARTA

 

2

 

MEHMET TAMER

 

CANTEKİN

MAKİNA YÜKSEK

MÜHENDİSİ

 

0

 

ISPARTA

 

3

 

HÜSEYİN

 

YILDIZHAN

ŞEHİR BE BÖLGE

PLANLAMASI

 

0

ISPARTA

4

HATİCE

YILDIZ

DİYETİSYEN

0

İSTANBUL-1

1

OĞUZ KAAN

SALICI

SİYASET BİLİMCİ

1

 

İSTANBUL-1

 

2

 

GAMZE

 

AKKUŞ İLGEZDİ

DİŞ HEKİMİ-SİYASET

BİLİMCİ

 

1

 

 

İSTANBUL-1

 

 

3

 

 

FETHİ

 

 

AÇIKEL

 

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ- AKADEMİSYEN

 

 

1

 

 

İSTANBUL-1

 

 

4

 

 

GÖKHAN

 

 

GÜNAYDIN

AVUKAT - ZİRAAT MÜHENDİSİ -

İKTİSATÇI

 

 

1

İSTANBUL-1

5

BİROL

AYDIN

İLAHİYATCI

1

 

İSTANBUL-1

 

6

 

AHMET ERSAGUN

 

YÜCEL

 

REKLAM PAZARLAMA

 

1

İSTANBUL-1

7

ELİF

ESEN

SOSYAL BİLİMCİ

1

İSTANBUL-1

8

HASAN

KARAL

İSLAM BİLİMLERİ

1

İSTANBUL-1

9

CEMAL

ENGİNYURT

İKTİSATÇI

1

İSTANBUL-1

10

SELİM

TEMURCİ

İŞLETME YÖNETİCİSİ

1

 

İSTANBUL-1

 

11

 

ALİ

 

GÖKÇEK

 

MAKİNA MÜHENDİSİ

 

1

İSTANBUL-1

12

SUAT

ÖZÇAĞDAŞ

PSİKOLOG

1

İSTANBUL-1

13

ÖZCAN ŞÜKRÜ

BARİPOĞLU

TIP DOKTORU

1

İSTANBUL-1

14

SEVGİ

KILIÇ

AVUKAT

1

 

 

 

İSTANBUL-1

 

 

 

15

 

 

 

OLGUN

 

 

 

ÇELİK

 

SERBEST MUHSABECİ MALİ MÜŞAVİR - YÖNETİCİ

 

 

 

1

İSTANBUL-1

16

DOĞAN

ÇAKMAK

JEOLOJİ MÜHENDİSİ

1

İSTANBUL-1

17

KENAN

OTLU

İŞLETME - ÇİFTÇİ

1

İSTANBUL-1

18

EFENDİ

ARGUNŞAH

EMEKLİ

1

İSTANBUL-1

19

MURAT

KANTEKİN

KAMU YÖNETICISI

1

İSTANBUL-1

20

AYSEMİN

GÜLMEZ

AVUKAT

1

İSTANBUL-1

21

AHMET CAN

YILMAZ

İŞ ADAMI GİRİŞİMCİ

1

İSTANBUL-1

22

EBRU

ZOR

AVUKAT

1

 

 

İSTANBUL-1

 

 

23

 

 

ERDOĞAN

 

 

ERDEN

 

ŞİRKET SAHİBİ (VODAPOL LTD. ŞTİ.)

 

 

1

 

İSTANBUL-1

 

24

 

FÜSUN

 

SÖKMEZ

EKONOMİST, MALİ

MÜŞAVİR

 

1

 

İSTANBUL-1

 

25

 

NEJLA

 

ERDEM

EMEKLI TARIH

ÖĞRETMENI

 

1

 

İSTANBUL-1

 

26

 

BÜLENT

 

KULKULOĞLU

 

EKONOMİST, BANKACI

 

1

İSTANBUL-1

27

GÜLLÜ

SARAN

BİOLOG

1

 

 

 

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ

 

 

 

ADAY SIRA NO

 

 

 

 

ADI

 

 

 

 

SOYADI

 

 

 

 

MESLEĞİ

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ NO

İSTANBUL-1

28

YÜCEL

OTO

EMEKLİ

1

İSTANBUL-1

29

NEJDET

AY

İŞ İNSANI

1

İSTANBUL-1

30

ELİFE GAMZE

ÖZTÜRK

EMEKLI BANKACI

1

 

İSTANBUL-1

 

31

 

HAKAN

 

BEKAR

HARİTA KADASTRO

MÜHENDİSİ

 

1

İSTANBUL-1

32

DURSUN CAN

KIRTORUN

AVUKAT

1

 

 

 

İSTANBUL-1

 

 

 

33

 

 

 

MURAT GÖKHAN

 

 

 

OFLUOĞLU

 

 

MAKINA MÜHENDISI ENDÜSTRI MÜHENDISI

 

 

 

1

İSTANBUL-1

34

HALE DİLEK

TOSUN

HUKUKÇU

1

İSTANBUL-1

35

ABDULLAH ONUR

BİLDİRİCİ

SANAYICI

1

İSTANBUL-2

1

NAMIK

TAN

BÜYÜK ELÇİ

2

İSTANBUL-2

2

YUNUS

EMRE

ÖĞRETİM ÜYESİ

2

İSTANBUL-2

3

GÖKAN

ZEYBEK

MİMAR

2

 

İSTANBUL-2

 

4

 

KADRİ ENİS

 

BERBEROĞLU

GAZETECİ -

EKONOMİST

 

2

İSTANBUL-2

5

MUSTAFA

KAYA

SERBEST ÖZEL

2

İSTANBUL-2

6

YÜKSEL MANSUR

KILINÇ

MEDYA YÖNETİCİSİ

2

İSTANBUL-2

7

İSA MESİH

ŞAHİN

AVUKAT

2

İSTANBUL-2

8

EVRİM

RIZVANOĞLU

SERBEST ÖZEL

2

İSTANBUL-2

9

BERNA

SUKAS

AVUKAT

2

İSTANBUL-2

10

FUAT

YILDIRIM

DİN GÖREVLİSİ

2

 

 

İSTANBUL-2

 

 

11

 

 

ONUR

 

 

AYDIN

YÖNETMEN -

SENARİST - YAZAR - MÜZİSYEN

 

 

2

 

 

 

İSTANBUL-2

 

 

 

12

 

 

 

IŞIK

 

 

 

ÖĞÜTÇÜ

 

KİMYA MÜHENDİSİ- MÜZE KURUCUSU-

ARAŞTIRMACI- YAZAR

 

 

 

2

 

 

 

İSTANBUL-2

 

 

 

13

 

 

 

SONER

 

 

 

ÖZİMER

 

SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR -

BAĞIMSIZ DENETÇİ

 

 

 

2

İSTANBUL-2

14

MEHMET ALİ

YÜKSEL

İŞ İNSANI

2

İSTANBUL-2

15

ŞABAN

KARAASLAN

TİCARET İŞ ADAMI

2

 

İSTANBUL-2

 

16

 

ELMAS

 

ARUS

 

YÖNETMEN, AKTIVIST

 

2

 

 

İSTANBUL-2

 

 

17

 

 

MUHARREM NACİ

 

 

TEMİZ

 

TONMAİSTER HALK MÜZİĞİ YORUMCUSU

 

 

2

 

İSTANBUL-2

 

18

 

SEVİM

 

YALINKILIÇ

IŞLETME YÖNETIMI

IŞLETMECI

 

2

İSTANBUL-2

19

GÖZDE

FİL

AVUKAT

2

İSTANBUL-2

20

BÜLENT

ÜTEBAY

İŞLETMECİ

2

İSTANBUL-2

21

MEHMET SÜLEYMAN

TÜRKER

AVUKAT

2

İSTANBUL-2

22

YİĞİT HÜSEYİN NUMAN

BIÇAKLI

FİNANS UZMANI

2

 

İSTANBUL-2

 

23

 

ALİ

 

ARMAN

TIP DOKTORU -

SİYASET BİLİMCİ

 

2

 

 

 

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ

 

 

 

ADAY SIRA NO

 

 

 

 

ADI

 

 

 

 

SOYADI

 

 

 

 

MESLEĞİ

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ NO

İSTANBUL-2

24

BEDİA

BÜYÜKGEBİZ

AVUKAT

2

İSTANBUL-2

25

ÖZGÜR

NEMUTLU

AVUKAT İŞ İNSANI

2

İSTANBUL-2

26

EZGİ

PEKŞEN

AVUKAT

2

İSTANBUL-2

27

REFİK ERSİN

EROĞLU

DOKTOR

2

 

İSTANBUL-3

 

1

 

ENGİN

 

ALTAY

EĞİTİM YÖNETİCİSİ -

ÖĞRETMEN

 

3

İSTANBUL-3

2

ERDOĞAN

TOPRAK

MİLLETVEKİLİ

3

İSTANBUL-3

3

TÜRKAN

ELÇİ

AVUKAT

3

 

İSTANBUL-3

 

4

 

İLHAN

 

KESİCİ

ENDÜSTRİ YÜKSEK

MÜHENDİSİ

 

3

İSTANBUL-3

5

ZEYNEL

EMRE

AVUKAT

3

İSTANBUL-3

6

MUSTAFA

YENEROĞLU

AVUKAT

3

İSTANBUL-3

7

BÜLENT

KAYA

AVUKAT

3

İSTANBUL-3

8

DOĞAN

DEMİR

İŞ İNSANI

3

İSTANBUL-3

9

ÖZGÜR

KARABAT

MALİ MÜŞAVİR

3

İSTANBUL-3

10

MEDENİ

YILMAZ

TIP DOKTORU

3

İSTANBUL-3

11

TURAN TAŞKIN

ÖZER

AVUKAT

3

İSTANBUL-3

12

DORUK

BULUT

ÇİFTÇİ YÖNETİCİ

3

 

İSTANBUL-3

 

13

 

OĞUZ KEMAL

 

YAKAR

SİYASET BİLİMCİ -

İLETİŞİMCİ

 

3

 

 

İSTANBUL-3

 

 

14

 

 

TURGAY

 

 

ÖZCAN

 

MALİ MÜŞAVİR SERBEST MUHASEBECİ

 

 

3

İSTANBUL-3

15

FEVZİ

DONAT

YATIRIM UZMANI

3

 

İSTANBUL-3

 

16

 

UTKU CANER

 

ÇAYKARA

 

MAKİNA MÜHENDİSİ

 

3

İSTANBUL-3

17

HÜSEYİN REMZİ

GÖKBULAK

ZİRAATÇİ

3

İSTANBUL-3

18

BAYRAMALİ

ÇEŞMECİ

SANAYİCİ

3

İSTANBUL-3

19

RECEP

KARAKOÇ

İŞVEREN

3

 

İSTANBUL-3

 

20

 

BURAK

 

YILDIRIM

DIŞ TİCARET

DANIŞMANI

 

3

İSTANBUL-3

21

EDA

KURT

AVUKAT

3

İSTANBUL-3

22

KAZIM

ÖZEREN

IŞ ADAMI

3

İSTANBUL-3

23

MARGARİT

DİKME

İŞ İNSANI - EMEKLİ

3

İSTANBUL-3

24

MEHTAP

ALBAYRAK

İNŞAAT MÜHENDİSİ

3

İSTANBUL-3

25

NAZLI

AKYÜZ

AKADEMİSYEN

3

 

İSTANBUL-3

 

26

 

ÖZLEM

 

DURDAĞI DOKUYUCU

 

AVUKAT

 

3

 

İSTANBUL-3

 

27

 

SİNAN

 

KARAHAN

GAZETECİ BELGESEL

YÖNETMENİ

 

3

İSTANBUL-3

28

SİNEM

ÖZCAN

DEVLET MEMURU

3

İSTANBUL-3

29

SÜLEYMAN

ŞAFAK

SANAYİ ESNAF

3

İSTANBUL-3

30

CEMAL

DOĞAN

İNŞAAT

3

İSTANBUL-3

31

HÜSEYİN ARDA

ENGİZEK

AVUKAT

3

İSTANBUL-3

32

TURGUT

KOÇ

SERBEST

3

 

İSTANBUL-3

 

33

 

SERVER

 

GÖKMEN

 

SERBEST MUHASEBECİ

 

3

 

İSTANBUL-3

 

34

 

ENDER

 

UNUTAN ERSÖZLÜ

AVUKAT /

ARABULUCU

 

3

 

 

 

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ

 

 

 

ADAY SIRA NO

 

 

 

 

ADI

 

 

 

 

SOYADI

 

 

 

 

MESLEĞİ

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ NO

İSTANBUL-3

35

NEŞE

KIYIK

ECZACI

3

İSTANBUL-3

36

YAREN

KARACA

UZMAN PSİKOLOG

3

 

İZMİR-1

 

1

 

YÜKSEL

 

TAŞKIN

 

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

 

1

İZMİR-1

2

AHMET TUNCAY

ÖZKAN

GAZETECİ

1

İZMİR-1

3

SEVDA

ERDAN KILIÇ

AVUKAT

1

İZMİR-1

4

MURAT

BAKAN

AVUKAT

1

 

 

İZMİR-1

 

 

5

 

 

EDNAN

 

 

ARSLAN

ELEKTRİK -

ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

 

 

1

 

İZMİR-1

 

6

 

SEDA

 

KÂYA ÖSEN

ULUSLARARASI

İLİŞKİLER

 

1

 

İZMİR-1

 

7

 

HAYDAR

 

ALTINTAŞ

 

SANAYİCİ - İŞ İNSANI

 

1

 

 

İZMİR-1

 

 

8

 

 

DEVRİM BARIŞ

 

 

ÇELİK

SİYASET BİLİMİ - SİYASAL DAVRANIŞ

UZMANI

 

 

1

 

İZMİR-1

 

9

 

SEFER

 

İPEKLİ

İNŞAAT

MÜTEAHHİTLİK

 

1

 

İZMİR-1

 

10

 

GÜLDEM

 

ATABAY

 

EKONOMİST - YAZAR

 

1

 

 

İZMİR-1

 

 

11

 

 

ŞAHBAL

 

 

ARAS

HEKİM - PROFESÖR -

ÇOCUK VE ERGEN PSİKİYATRİSTİ

 

 

1

 

 

İZMİR-1

 

 

12

 

 

FULYA

 

 

ALÇAY

ENDÜSTRIYEL

TASARIMCI HALKLA

ILI,ŞKILER

 

 

1

İZMİR-1

13

MEHMET ŞAHİN

FIRAT

İŞ İNSANI

1

İZMİR-1

14

BİRGÜL

DEĞİRMENCİ

SERBEST AVUKAT

1

İZMİR-2

1

GÖKÇE

GÖKÇEN

AKADEMISYEN

2

İZMİR-2

2

RIFAT TURUNTAY

NALBANTOĞLU

MALİ MÜŞAVİR

2

İZMİR-2

3

RAHMİ AŞKIN

TÜRELİ

İKTİSATCI PLANCI

2

İZMİR-2

4

MAHİR

POLAT

GÜMRÜK MÜŞAVİRİ

2

 

İZMİR-2

 

5

 

MEHMET SALİH

 

UZUN

ULUSLARARASI

İLİŞKİLER

 

2

İZMİR-2

6

DENİZ

YÜCEL

AVUKAT

2

İZMİR-2

7

MUSTAFA

BİLİCİ

MALİ MÜŞAVİR

2

İZMİR-2

8

HACER

FOGGO

GAZETECI

2

 

İZMİR-2

 

9

 

ESİN

 

DOĞAN METİN

 

AVUKAT ARABULUCU

 

2

 

İZMİR-2

 

10

 

ALTAN

 

İNANÇ

 

IŞ ADAMI - SANAYICI

 

2

 

İZMİR-2

 

11

 

EMİNE HELİL

 

İNAY KINAY

ÇEVRE YÜKSEK

MÜHENDİSİ

 

2

İZMİR-2

12

AYTEN

GÜLSEVER

EMEKLİ BÜROKRAT

2

İZMİR-2

13

NURŞEN

BALCI

BIYOLOG

2

İZMİR-2

14

BURAK

KOTAN

AVUKAT

2

 

KAHRAMANMARAŞ

 

1

 

ALİ

 

ÖZTUNÇ

 

GAZETESİ

 

0

 

 

 

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ

 

 

 

ADAY SIRA NO

 

 

 

 

ADI

 

 

 

 

SOYADI

 

 

 

 

MESLEĞİ

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ NO

 

KAHRAMANMARAŞ

 

2

 

İRFAN

 

KARATUTLU

 

TIP DOKTORU

 

0

 

KAHRAMANMARAŞ

 

3

 

MEHMET

 

BAĞLAR

 

ÖĞRETMEN

 

0

 

KAHRAMANMARAŞ

 

4

 

EJDER

 

KAYGUSUZ

 

KİMYAGER

 

0

 

KAHRAMANMARAŞ

 

5

 

NAİLE

 

İŞLEK

 

SERBEST

 

0

 

KAHRAMANMARAŞ

 

6

 

TUFAN

 

YANAR

 

IŞ INSANI

 

0

 

KAHRAMANMARAŞ

 

7

 

AZİZ CEM

 

GÜNER

 

ÖĞRENCI

 

0

 

KAHRAMANMARAŞ

 

8

 

ÇAĞATAY

 

ATASAY

 

POLIS

 

0

KARABÜK

1

CEVDET

AKAY

İŞ ADAMI YÖNETİCİ

0

 

KARABÜK

 

2

 

ABDULLAH

 

ÇAKIR

EMEKLİ ELEKTRİK

TEKNİKERİ

 

0

KARABÜK

3

BAYRAM

KARADAĞ

AĞIR SANAYİİ İŞÇİSİ

0

KARAMAN

1

İSMAİL ATAKAN

ÜNVER

AVUKAT

0

KARAMAN

2

YUSUF

BAŞTUĞ

ÇİFTÇİ

0

KARAMAN

3

HASAN

EHLİZ

ESNAF, EMEKLİ

0

KARS

1

İNAN AKGÜN

ALP

AVUKAT

0

 

 

KARS

 

 

2

 

 

ONUR

 

 

ULUDAŞDEMİR

 

ELEKTRIK MÜHENDISI,

SIYASET BILIMCI

 

 

0

 

KARS

 

3

 

EVREN

 

YERDELEN

 

MAKİNE MÜHENDİSİ

 

0

KASTAMONU

1

HASAN

BALTACI

HARİTA MÜHENDİSİ

0

KASTAMONU

2

KADİR

YALÇIN

TARIM

0

KASTAMONU

3

ZİVER

KAPLAN

EMEKLİ

0

 

KAYSERİ

 

1

 

AŞKIN

 

GENÇ

 

EKONOMİST İŞ İNSANI

 

0

KAYSERİ

2

MAHMUT

ARIKAN

İNŞAAT MÜHENDİSİ

0

KAYSERİ

3

BURHAN BAHADIR

ÖZSOY

SAĞLIK TURİZİMİ

0

KAYSERİ

4

ZÜLKÜF

ARSLAN

AVUKAT

0

KAYSERİ

5

ÜMİT

ÖZER

JEOLOJI MÜHENDISI

0

 

KAYSERİ

 

6

 

ÖZGEN

 

AYDINCAK

DOKTOR (BEYİN VE

SİNİR CERRAHİSİ

 

0

 

KAYSERİ

 

7

 

ALİ

 

ÇETİNKAYA

UZMAN DOKTOR

(DOÇENT)

 

0

KAYSERİ

8

ONUR SERGEN

DOĞAN

SİYASET BİLİMCİ

0

KAYSERİ

9

İBRAHİM

KAAN

AVUKAT

0

KAYSERİ

10

NİYAZİ

ÜNALMIŞ

AVUKAT

0

KIRIKKALE

1

AHMET

ÖNAL

AVUKAT

0

KIRIKKALE

2

ÖMER

ELDEMİR

MİMAR

0

KIRIKKALE

3

ÜMİT

DUMAN

VETERİNER HEKİM

0

KIRKLARELİ

1

VECDİ

GÜNDOĞDU

ESNAF

0

KIRKLARELİ

2

FAHRİ

ÖZKAN

SERBEST MESLEK

0

KIRKLARELİ

3

HATİCE GÜL

BİNGÖL

AKADEMISYEN

0

 

 

 

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ

 

 

 

ADAY SIRA NO

 

 

 

 

ADI

 

 

 

 

SOYADI

 

 

 

 

MESLEĞİ

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ NO

KIRŞEHİR

1

METİN

İLHAN

TIP DOKTORU

0

KIRŞEHİR

2

ŞEREF BARAN

GENÇ

ECZACI

0

KİLİS

1

MEHMET AKİF

PERKER

İŞ İNSANI

0

KİLİS

2

HURŞİT

ÇETİN

GAZETECİ

0

KOCAELİ

1

MÜHİP

KANKO

TIP DOKTORU

0

 

KOCAELİ

 

2

 

HARUN ÖZGÜR

 

YILDIZLI

PEYZAJ MIMAR VE

KENTSEL TASARIM

 

0

KOCAELİ

3

HASAN

BİTMEZ

İLAHİYATÇI

0

KOCAELİ

4

NAİL

ÇİLER

IŞ INSANI

0

KOCAELİ

5

SERAP

ÇAKIR

GAZETECİ

0

 

 

KOCAELİ

 

 

6

 

 

TÜLİN

 

 

KEÇECİ GÜNGÖR

 

SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞVİR

 

 

0

KOCAELİ

7

CUMA

KARAVAR

İŞ İNSANI

0

KOCAELİ

8

CANER

ARDUÇ

GRAFİK TASARIM

0

KOCAELİ

9

MEHMET ÜMİT

KÜÇÜKKAYA

İKTİSAT İŞ İNSANI

0

KOCAELİ

10

SELMAN

KÖSALI

SERBEST

0

 

KOCAELİ

 

11

 

HÜLYA

 

GÜRELİ YOLCUBAL

JEOLOJİ YÜKSEK

MÜHENDİSİ

 

0

KOCAELİ

12

BELKIZA

İLTER

SIYASETBILIMCI

0

 

 

KOCAELİ

 

 

13

 

 

İSMET

 

 

İŞERİ

 

SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR

 

 

0

KOCAELİ

14

BERNA

ÇETİN

AVUKAT

0

KONYA

1

BARIŞ

BEKTAŞ

AVUKAT

0

KONYA

2

HASAN

EKİCİ

MALİ MÜŞAVİR

0

KONYA

3

GENÇOSMAN

KİLLİK

AVUKAT

0

KONYA

4

ÖMER

ÜNAL

EKONOMİST

0

 

 

 

KONYA

 

 

 

5

 

 

 

HALİL

 

 

 

ERCAN

 

TEKNİK EĞİTİM ÖĞRETMEN - MAKİNA MÜHENDİSİ

 

 

 

0

 

KONYA

 

6

 

KAMİL BÜLBÜL

 

OKUYUCU

TARIM VE

HAYVANCILIK

 

0

KONYA

7

GALİP

POLAT

EMEKLI

0

KONYA

8

AYŞE ALKIM

GÖKÇE

HUKUK ÖĞRENCİSİ

0

 

KONYA

 

9

 

MÜRSEL

 

AYRANCI

ZİRAAT YÜKSEK

MÜHENDİSİ

 

0

KONYA

10

EZGİ BİLGE

ARSLAN

İNŞAAT MÜHENDİSİ

0

 

KONYA

 

11

 

ŞERİFE

 

TUNÇ

EMEKLİ MATEMATİK

ÖĞRETMENİ

 

0

 

KONYA

 

12

 

MEHMET

 

PİRZADE

HARİTA KADASTRO

MÜHENDİSİ

 

0

KONYA

13

DURSUN

KAPLAN

MİMAR

0

KONYA

14

RIDVAN

ŞENYURT

ECZACI

0

KONYA

15

TEVFİK FİKRET

İVGEN

AVUKAT

0

KÜTAHYA

1

ALİ FAZIL

KASAP

DOKTOR

0

 

KÜTAHYA

 

2

 

AHMET

 

SUNAR

 

SERAMİK MÜHENDİSİ

 

0

 

 

 

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ

 

 

 

ADAY SIRA NO

 

 

 

 

ADI

 

 

 

 

SOYADI

 

 

 

 

MESLEĞİ

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ NO

KÜTAHYA

3

GÜLER EZGİ

DOĞAN TURAN

IŞ INSANI

0

KÜTAHYA

4

HAŞİM

ERTEKİN

SERBEST MESLEK

0

KÜTAHYA

5

KEREM

ERKUL

VETERİNER HEKİM

0

MALATYA

1

VELİ

AĞBABA

İŞ İNSANI

0

MALATYA

2

ENVER

KİRAZ

İŞLETMECİ

0

 

MALATYA

 

3

 

BATTAL

 

KANBAY

MİLLİ EĞİTİM

MÜDÜRÜ

 

0

 

 

MALATYA

 

 

4

 

 

ALİ İMRAN

 

 

MARASALI

ULUSLARARASI

TİCARET UZMANI VETERİNER

 

 

0

MALATYA

5

YUSUF

KURŞUN

ÖĞRETMEN

0

MALATYA

6

OKAY

DEMİRHAN

İNŞAAT MÜHENDİSİ

0

MANİSA

1

ÖZGÜR

ÖZEL

ECZACI

0

 

 

MANİSA

 

 

2

 

 

AHMET VEHBİ

 

 

BAKIRLIOĞLU

 

İSTATİSTİKÇİ - TARIM VE SİGORTA SEKTÖRÜ

 

 

0

MANİSA

3

BEKİR

BAŞEVİRGEN

SERBEST

0

MANİSA

4

SELMA ALİYE

KAVAF

TARİHÇİ

0

 

MANİSA

 

5

 

MUSA SEMİH

 

BALABAN

 

IŞ INSANI  ÖĞRETMEN

 

0

 

MANİSA

 

6

 

NEŞE

 

ZENGİN

 

TIP DOKTORU - ÇİFTÇİ

 

0

 

MANİSA

 

7

 

AYSUN

 

HELVACIOĞLU

 

BELEDIYE PERSONELI

 

0

MANİSA

8

SEÇİL

EGE DEĞERLİ

AVUKAT

0

 

MANİSA

 

9

 

ŞERİF

 

AKMEŞE

ÖĞRETMEN - İŞ

İNSANI

 

0

MANİSA

10

İLKSEN

ÖZALPER

MEDAIKLA DELEGE

0

MARDİN

1

MEHMET SAİT

ÇELEBİ

AVUKAT

0

MARDİN

2

ŞÜKRÜ

KARABOĞA

SANAY,ICI

0

MARDİN

3

NURETTİN

KILIÇ

AVUKAT

0

MARDİN

4

İBRAHİM

TAŞDELEN

İŞ ADAMI

0

MARDİN

5

NİLGÜN

BAYRAKTAR

ÖĞRETIM ÜYESI

0

MARDİN

6

ÖMER

DURAK

TURİZM

0

MERSİN

1

ALİ MAHİR

BAŞARIR

AVUKAT

0

MERSİN

2

GÜLCAN

KIŞ

İNŞAAT MÜHENDİSİ

0

MERSİN

3

MEHMET EMİN

EKMEN

AVUKAT

0

MERSİN

4

TALAT

DİNÇER

SERBEST

0

MERSİN

5

HASAN UFUK

ÇAKIR

TÜCCAR ÇİFTÇİ

0

MERSİN

6

EMRE

YILMAZ

TARIM GİRİŞİMCİSİ

0

 

MERSİN

 

7

 

NURSEN

 

YÜCESOY TEMİZKAN

AVUKAT -

ARABULUCU

 

0

 

MERSİN

 

8

 

LEYLA

 

SERİN KIRIK

AKADEMİSYEN,

YÖNETİCİ

 

0

 

MERSİN

 

9

 

AHMET

 

YORGUN

SOSYAL HİZMETLER

UZMANI - İŞ İNSANI

 

0

MERSİN

10

MEHMET GÜLTEKİN

UĞUR

İŞ İNSANI

0

MERSİN

11

ŞERİFE

ARICI YILDIZ

AVUKAT

0

MERSİN

12

GÜVEN

KOCABIYIK

VETERİNER HEKİM

0

 

 

 

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ

 

 

 

ADAY SIRA NO

 

 

 

 

ADI

 

 

 

 

SOYADI

 

 

 

 

MESLEĞİ

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ NO

MERSİN

13

NESLİHAN

ÇELEBİ

ESNAF - ÇIFÇTI

0

 

MUĞLA

 

1

 

CUMHUR

 

UZUN

 

AVUKAT ARABULUCU

 

0

MUĞLA

2

GİZEM

ÖZCAN

AVUKAT

0

MUĞLA

3

SÜREYYA

ÖNEŞ DERİCİ

KAMU EMEKLİ

0

MUĞLA

4

SELÇUK

ÖZDAĞ

AKADEMİSYEN

0

MUĞLA

5

MEHMET

DEMİR

İŞ İNSANI

0

MUĞLA

6

FATMA

GEBEŞ ÇİMEN

TURIZM, YAZAR

0

 

MUĞLA

 

7

 

SALİH NAZMİ

 

BÜYÜKDÖĞERLİOĞLU

 

ZİRAAT MÜHENDİSİ

 

0

NEVŞEHİR

1

FARUK

SARIASLAN

AVUKAT

0

NEVŞEHİR

2

MEHMET

DEĞİRMENCİ

EMEKLİ

0

NEVŞEHİR

3

EDA

DOĞAN

ÖĞRETMEN

0

 

NİĞDE

 

1

 

ÖMER FETHİ

 

GÜRER

 

ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

 

0

NİĞDE

2

SEVGİ

ÖZBEK

DİŞ HEKİMİ

0

 

NİĞDE

 

3

 

OZAN

 

SAKARYA

BEYAZ YAKALI -

MEPAŞ

 

0

ORDU

1

SEYİT

TORUN

İKTİSATÇI

0

ORDU

2

MUSTAFA

ADIGÜZEL

TIP DOKTORU

0

ORDU

3

AHMET

TOKLUCUOĞLU

HALKLA İLİŞKİLER

0

ORDU

4

CENGİZ

OKUR

EKONOMİST

0

 

ORDU

 

5

 

NİLGÜN

 

YILMAZ

 

TURİZM DANIŞMANI

 

0

ORDU

6

SABRİ SONER

GÖRGÜLÜ

EĞİTİM MÜFETTİŞİ

0

OSMANİYE

1

ASU

KAYA

TIP DOKTORU

0

OSMANİYE

2

ÜNAL

KÖKSAL

MALI MÜŞAVIR

0

OSMANİYE

3

MEHMET ORHUN

DÖĞÜŞCÜ

IŞ INSANI

0

OSMANİYE

4

RIZA

TEKEREK

AVUKAT

0

RİZE

1

TAHSİN

OCAKLI

İNŞAAT MÜHENDİSİ

0

RİZE

2

KÖKSAL

TOPTAN

SERBEST

0

 

RİZE

 

3

 

MUHAMMET

 

YILDIZ

MOBİLYA VE

DEKARASYON

 

0

SAKARYA

1

AYÇA

TAŞKENT

EMEKLI

0

 

 

SAKARYA

 

 

2

 

 

ECEVİT

 

 

KELEŞ

 

HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSİ

 

 

0

 

SAKARYA

 

3

 

KAMİL

 

ÖZKAN

S.M.M.M /BAĞIMSIZ

DENETÇİ

 

0

SAKARYA

4

AZİZE

ÇEROĞLU

EMEKLİ

0

SAKARYA

5

EMEL

AKÇİL

İŞLETMECİ

0

SAKARYA

6

GÜNDÜZ KADİR

GENÇCAN

FİNANS

0

SAKARYA

7

ALİ FETHİ

GÜRLER

AVUKAT

0

SAKARYA

8

ÖZER

ÖZÇINAR

İŞ İNSANI ÇİFTÇİ

0

 

SAMSUN

 

1

 

MURAT

 

ÇAN

GENEL CERRAHI

UZMANI

 

0

SAMSUN

2

MEHMET

KARAMAN

ÖĞRETMEN

0

SAMSUN

3

MUSTAFA

YEŞİLYURT

YÖNETİCİ

0

SAMSUN

4

NAZAN

GÜNEYSU

ECZACI

0

 

 

 

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ

 

 

 

ADAY SIRA NO

 

 

 

 

ADI

 

 

 

 

SOYADI

 

 

 

 

MESLEĞİ

 

 

SEÇİM ÇEVRESİ NO

 

SAMSUN

 

5

 

MEHMET

 

ÖZDAĞ

ELEKTRONİK

MÜHENDİSİ

 

0

 

SAMSUN

 

6

 

SUAT

 

YILDIZ

HARİTA KADASTRO

TEKNİKERİ

 

0

 

SAMSUN

 

7

 

NEŞE

 

KANGÜLEÇ

 

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

 

0

SAMSUN

8

NİLSU İREM

KOÇYİĞİT

AVUKAT

0

SAMSUN

9

ÖZLER

YILMAZ

JEOLOJİ MÜHENDİSİ

0

SİİRT

1

UMUT

DAYANAN

AVUKAT

0

SİİRT

2

DENİZ

ACAR

UZMAN DOKTOR

0

 

SİİRT

 

3

 

MEHMET ZAKİR

 

KIZILAY

 

VERİ GİRİŞ PERSONELİ

 

0

 

SİNOP